رایحه ی کلمات

ازخانه که بیرون می آید تقریباً گیج و منگ است . صدای کلاغها آزارش می دهد .همیشه این صدا نوید آمدن مسافر را می دهد ولی حالا ... 

به نزدیک مغازه ای رسید که مانتوی بلند و گشادی را خریده بود برای اولین روز کاری اش بعد از جابجایی .

وقتی به او می گوید : خانم ر دوست دارم یک مدت دراین قسمت کارکنی  و کمی اینجا را سرو سامان بدی . قلبش می ریزد ، احساس می کند که وزنش آنقدر زیاد شده است که نمی تواند تکان بخورد،کشان کشان بیرون می آید وخودش را به اتاقش می رساند و پشت میزش می نشیند .

خانم ک با دستپاچگی می پرسد : چیزی شده ؟

ازم خواستند که  جایی دیگه کارکنم .

صدای خنده خانم ک توی اتاق می پیچد . با این قیافه ای که تو آمدی فکر کردم حکم اخراجت و گرفتی !

به خنده نمکین خانم ک نگاه می کند و به چشمان مبهوتش . نمی فهمد، شاید زیاده روی کرده است ، خیلی وقتها حواسش نیست چه می گوید شاید می خواسته خودش را جسور و شجاع نشان دهد . ولی چاره چیست باید برود وکارش را درجای دیگرشروع کند .

تاریخ تمام روزهایی راکه باید به یادش بماند ثبت می کند. همه مهربان هستند ، همه عاشق هستند . کلمات رایحه ای دارند که دوست ندارد تمام شود .

چند قدم بر می دارد و به سمت همان مغازه می رود ولی این بار ، دوست دارد که مانتویی گشاد و بلند بخرد . اما چرا همه چیز عوض می شود ، چرا آدمها عوض می شوند . همه مهربان هستند ولی نه مثل قبل ، همه عاشق هستند ولی نه مثل قبل،کلمات دیگر آن رایحه ای را که باید داشته باشند ندارند و تبدیل شده اندبه حرفهایی از...

دوباره صدای کلاغها را می شنودیادش می اندازد که مسافری دارد ولی نمی دانداین مسافرمی رود یا می ماند؟

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
♥♥خرید آنلاین وی-پی-ان و ساکس ارزان♥♥

سلام از وبلاگت بازدید کردم وبلاگ جالبی داری اگه بخوای میتونی منو با نام "♥♥خرید آنلاین وی-پی-ان و ساکس ارزان♥♥" توی وبلاگت لینک کنی و از طریق ایمیل زیر به من هم اطلاع بدی تا منم لینکت کنم. آدرس سایت من: http://lv91.tk ایمیل من: alirad761@yahoo.com اکانت های ما بدون هیچگونه افت سرعت میباشند و حتی اکانت https ما موجب افزایش 20 درصدی اینترنت شما میشود (کیفت بالاتر-فروش بیشتر-قیمت کمتر شعار ماست) خوشحال میشم از سایت ما هم بازدید کنی. با تشکر.

پسر آدم

گاهي به خرابه ها هم نظري بينداز شايد گنجي در دل داشته باشد

پسر آدم

رايحه كلمات رو از وراي مانيتور هم حس ميكني؟