آدم فضول

من هیچوقت آدم سخنوری نبودم . حتی نمی توانم احساساتم را آنطور که روح و جانم را آزار یا آرامش می دهد بیان کنم ، چه برسد به اینکه بخواهم به کسی پیشنهادیا راهکاری را ارائه دهم . دراین موقع بیشتر شبیه آدم فضولی هستم که حد خودرا نمی داند . ازامروز سعی می کنم طبق قاعده ی لعنت بردهانی که بی موقع باز شود جلوی زبانم را بگیرم تا کسی را نرنجانم . ولی فکر می کنم بیشترشبیه یک احمقی هستم که هیچ کاری بلد نیست ، و این حالت مرا  همه می بینند . شاید برای همین است که همیشه دررویا زندگی می کنم. فکر می کنید آسان است که همیشه دررویا زندگی کنی ؟

/ 6 نظر / 5 بازدید
اپل دونی

فروش استثنایی پکیج های مختلف برنامه و بازی های 2012 آیفون ،آیپاد و آیپد ::::هزینه ای کمتر از همه جا ::::: پکیج برنامه و بازی های2012 آیفون و آیپاد فقط 15000 تومان ( هزینه پست هدیه ما) ::: پکیج برنامه و بازی های 2012 آیپد فقط 15000 تومان ( هزینه پست هدیه ما )::: پکیج 200 بازی برتر آیفون و آیپاد ( در حال آماده سازی)::: پکیج 200 بازی برتر آیپد (در حال آماده سازی ):::

Danizo

سلام وبلاگ خیلی خوبی دارید اگه به وبلاگ ما هم سر بزنید خیلی خوشحال میشیم لطفا مارو لینک کنید و به ما خبر بدید ما هم 3 سوته شمارو لینک میکنیم

a

سلام عاشقان سرشکسته گذشتند. شرم سار ترانه های بی هنگام خویش و کوچه ها بی زمزمه ماند و صدای پا.

a

سلام من هم سالهاست در رویا زندگی می کنم.چیزی شبیه خواب و بیداری و در همین حال موجب ناراحتی و دلخوری کسانی شده ام که واقعا دوست شان داشته ام. اما آدمها می توانند همدیگر را ببخشند و برای همین هم زندگی هنوز قابل تحمل است.

ن

وبلاگ خوبی داری. اونی که به شما احساس فضول بودن داده حتما آدم احمقی بوده مهم نیست جدی نگیر.

تتت

سلام خوبی