آن آرزو که در دل من بود

در فاصله  رفتن این همکار و آمدن دیگری و مصون ماندن از انبوه  نگاهها و  سوالها و محاکمه های رسمی و غیر رسمی ، گاهی می توانم به خودم فکر کنم ، به خود خودم که حالا در تنهایی  یک روز گرم تابستانی  آهسته می پوسد.

یادم هست  ، بچگی  ها دلم می خواست نقاش شوم.بعد نقاش شاعر و  کمی بعد نویسنده و  بعد نویسنده فیلم ساز....دلم می خواست عاشق شور انگیزی باشم مانند .

 اما خوشبختانه یا بدبختانه  هیچ کدام اینها نشدم ، حالا هم ناراحت نیستم..

/ 3 نظر / 5 بازدید
خیلیا میخوان جای من باشن ، خودم ولی ...

گاهی می توانم به خودم فکر کنم ، به خود خودم که حالا در تنهایی یک روز گرم تابستانی آهسته می پوسد. یادم هست ، همین یک ماه پیش دلم می خواست به جای رفتن محل کار با 206 مثل همیشه ،بزنم برم شمال یا کلاس مورد علاقه ام . نرفتم نمیرم . من هم یک دختر کارمندم تنها نیستم وقتی روزی لا اقل مشاوره احرایی شدن7ایده میدم به مردم ولی تشنه محقق شدن رویاهای خودمم. . . آن آرزو ها که در دل من هستند.

ایمان آرزه

سلام دوست عزیز ... از وب زیبای شما دیدن کردم، با سلیقه اید، خسته نباشید ... خوشحال میشم به من هم سری بزنید ... منتظر حضور و نظرات مکتوب شما هستم ... سپاس ...

ع

سلام من هم وقتی تنهام دوست دارم به خودم فکرکنم ولی اینقدرفکرم مشغول است که نمی توانم آن را به یک سو سوق بدم چند رمان نیمه تمام دارم - چندتافیلم - کارهای خانه - امرو نهی های بچه ها و همسر... که همه باهم منو صدامی زنند . واونوقت است که آرزو می کنم کاش هنوز اداره بودم .